Bestuursleden

De dagelijkse leiding van de VVON ligt in handen van het bestuur, bestaande uit drie bestuursleden en in elk district een aantal districtscoördinatoren/-vertegenwoordigers. Hieronder vindt u hun namen, functies en adressen.

 

Naam/functie Telefoon E-mail
Landelijk Bestuur VVON
Arnold Westen/voorzitter 0649287720 awesten@xs4all.nl
Wim Adolfsen/penningmeester 0622740923 penningmeester@vvon.nl
Henk Dirven en Tom Heijkoop/secretaris 0653805970 (Henk) 0614410232 (Tom) secretaris@vvon.nl
District Noord
Jacob Botter/coördinator 0655854948 botterjacob@gmail.com
Arend van der Giezen 0631237659 ajgiezen1956@kpnmail.nl
Harold Brunsting 0621504790 haroldenjudith@gmail.com
District Oost
Wim Benders/coördinator 0653462834 w.benders61@kpnmail.nl
Berry Alberts 0612421381 berryalberts74@gmail.com
Wim Lensink 0383762647 wjlensink1946@kpnmail.nl
District West 1
Johan Kraaikamp/coördinator 0623875881 j.kraaikamp@ziggo.nl
Peter van Boeijen 0619651496 bowi1948@ziggo.nl
Frits Bosch 0681476343 l.f.bosch@versatel.nl
Michael van Brummelen 0648204552 m.vanbrummelen@atscholen.nl
District West 2
Vacant/coördinator – (tijdelijk: Henk Dirven)   0653805970 hjdirven@gmail.com
District Zuid 1
Vacant/coördinator  – (tijdelijk: Tom Heijkoop) 0614410232 tom.heijkoop@home.nl
Cor Hollestelle 0612335924 cf.hollestelle@gmail.com 
Adri Franke 0655511192 info@a3franke.nl
District Zuid 2
Jos Klingen/coördinator 0611918787 jjmklingen@kpnmail.nl
Jurgen de Haan 0619880053 j.dehaan@vistacollege.nl
Cees Jansen 0622298812 cees.jansen@hotmail.nl
Willem Ooms 0611835405 wimal@live.nl