Bestuursleden

De dagelijkse leiding van de VVON ligt in handen van het bestuur, bestaande uit drie vaste bestuursleden en in elk district een aantal districtscoördinatoren/-vertegenwoordigers. Hieronder vindt u hun namen, functies en adressen.

Naam/functie Telefoon E-mail
Landelijk Bestuur VVON
Arnold Westen/voorzitter 0649287720 awesten@xs4all.nl
Wim Adolfsen/penningmeester 0622740923 penningmeester@vvon.nl
Jan de Gier/secretaris 0630185442 secretaris@vvon.nl
District Noord
Jacob Botter/coördinator 0522257908 botterjacob@gmail.com
Arend van der Giezen 0631237659 ajgiezen1956@kpnmail.nl
Lambert Bosman 0646010450 lambertbosman@hotmail.com
Harold Brunsting 0621504790 haroldenjudith@gmail.com
District Oost
Wim Benders/coördinator 0653462834 w.benders61@kpnmail.nl
Berry Alberts 0612421381 berryalberts74@gmail.com
Jan Schmitz 0317316370 janschmitzster@gmail.com
Hans Molenveld 0615145724 hans@molenveldtextieldruk.nl
Wim Lensink 0383762647 wjlensink1946@kpnmail.nl
District West 1
Johan Kraaikamp/coördinator 0623875881 j.kraaikamp@ziggo.nl
Peter van Boeijen 0619651496 bowi1948@ziggo.nl
Frits Bosch 0681476343 l.f.bosch@versatel.nl
District West 2
Henk Dirven/coördinator  0653805970 hjdirven@gmail.com
Peter Broekman  0620482868 petermarleenbroekman@caiway.nl
District Zuid 1
Tom Heijkoop/coördinator 0614410232 tom.heijkoop@home.nl
Cor Hollestelle 0612335924 cf.hollestelle@gmail.com 
Adri Franke 0655511192 info@a3franke.nl
District Zuid 2
Jos Klingen/coördinator 0611918787 jjmklingen@kpnmail.nl
Wim van Dongen 0649685848 w.dongen@chello.nl
Cees Jansen 0622298812 cees.jansen@hotmail.nl